TRANSPORT MEDYCZNY

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail aby zamówić transport.

Realizujemy profesjonalny transport medyczny w pełni wyposażoną karetką z wykwalifikowanymi ratownikami medycznymi.

Pracujemy, świadcząc usługi prywatnego transportu medycznego na terenie kraju oraz Unii Europejskiej na zlecenie osób indywidualnych oraz instytucji, 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Nie tylko szybko i profesjonalnie, ale także w pełni bezpiecznie, zrealizujemy transport chorego „Od łóżka do łóżka – od drzwi do drzwi”. Przewóz chorego obejmuje pełną i profesjonalną obsługę, opiekę oraz pomoc.

Do realizacji każdego zlecenia wykorzystujemy wyposażony w zaawansowany sprzęt ratownictwa medycznego ambulans medyczny spełniający wszystkie obowiązujące normy. Sprzęt, który posiadamy do dyspozycji to m.in.: respirator, kardiomonitor, pompa infuzyjna, ssak medyczny, źródło tlenu. Zapewnimy transport medyczny w pozycji siedzącej lub leżącej a transport osoby chorej czy niepełnosprawnej odbywa się z zachowaniem, wszelkich koniecznych środków ostrożności.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Zapraszamy do korzystania z prywatnego transportu medycznego, dzięki któremu pacjent bezpiecznie dotrze w dane miejsce.

©2017 KAR-MED. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie K.F.A.M.

Please publish modules in offcanvas position.