Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc - szkolenia

Oferujemy szkolenia z podstawowych zabiegów resuscytacyjnych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej w oparciu o najnowsze wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji oraz Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Szkolenia przeprowadzać będą instruktorzy – ratownicy medyczni na co dzień pracujący w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego. Podczas szkoleń nauczą się Państwo przede wszystkim jak działać w przypadku Nagłego Zatrzymania Krążenia u osób dorosłych, dzieci oraz niemowląt. W czasie spotkań poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy podczas najczęściej występujących schorzeń takich jak: postępowanie w przypadku krwotoków, urazów, złamań, zasłabnięć, zadławień, anafilaksji czy oparzeń.

Oferta skierowana jest dla osób indywidualnych , grup zorganizowanych, zakładów pracy, dzieci i młodzieży. Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań klienta jak również do wieku i potrzeb uczestników szkolenia.

Szkolimy w całym kraju i mamy już wielu zadowolonych i powracających klientów. Pamiętaj najważniejsza jest pierwsza reakcja i pierwszych kilka minut. To od nich zależy czy poszkodowany będzie żył! Dlatego warto udzielać pierwszej pomocy, a tym bardziej fachowo!

Zapraszamy do kontaktu!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.