Seminaria

Seminaria

Oferujemy seminaria przeznaczone dla ratowników medycznych, chcących doskonalić swoje umiejętności z medycznych czynności ratunkowych. Podczas szkoleń skupiamy się na zaawansowanych zabiegach resuscytacyjnych u osób dorosłych oraz pracą i treningami z przyrządowym udrażnianiem dróg oddechowych.

W trakcie seminariów wykorzystujemy fantomy szkoleniowe. Jeden z nich przystosowany jest do prowadzenia Zaawansowanych Czynności Ratunkowych, a dzięki wbudowanym systemom elektronicznym istnieje możliwość zbadania częstości oddechu, tętna, zaintubowania oraz przeprowadzania defibrylacji na fantomie. Symulator posiada zintegrowany tablet, dzięki któremu operator w każdej chwili może zmienić parametry życiowe, a nawet rytm serca. Natomiast drugi fantom jest to przekrój głowy osoby dorosłej przystosowany do nauki intubacji i udrażniania dróg oddechowych nagłośniowymi przyrządami.

Jeżeli chcesz rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, a jednocześnie otrzymać dodatkowe punkty edukacyjne podczas doskonalenia zawodowego skontaktuj się z nami.

Seminaria z drożności dróg oddechowych

Oferujemy seminaria i warsztaty przeznaczone dla ratowników medycznych, chcących doskonalić swoje umiejętności w zakresie drożności dróg oddechowych. W trakcie seminariów wykorzystujemy fantomy szkoleniowe, które posiadają możliwość przyrządowego udrożnienia dróg oddechowych za pomocą przyrządów nagłośniowych oraz intubacji dotchawiczej. Jeden z fantomów - bardziej zaawansowany dzięki wbudowanym systemom elektronicznym posiada możliwość weryfikacji prowadzenia prawidłowej wentylacji pacjenta workiem samorozprężalnym.

Jeżeli chcesz rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, a jednocześnie otrzymać dodatkowe punkty edukacyjne podczas doskonalenia zawodowego skontaktuj się z nami!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.